آشنایی بیشتر

وب سایت چیست؟

مفهوم کلی وب سایت

قبل مسئله طراحی سایت ببینیم سایت چی هست؟؟. اگر بخواهیم بسیار ساده و عامیانه توضیح دهیم،به مجموعه صفحاتی که در فضای اینترنت وجود دارد را وبسایت می گویند. که توسط فردی یا گروهی یا … مدیریت می شود.

این محتوا بر روی سرور هایی در مکان مشخص قرار دارند. این سرور ها در محیطی بسیار امن و محافظت شده و در شرایط خاص نگه داری می شود. خُب بالاخره ممکنه اطلاعات مهم یک سایت از بین بره!! در هر صورت این سرور ها اطلاعات سایت های مختلف را در خود نگه می دارد تا هر فردی که بخواهد بتواند از محتوای سایت استفاده کند.یک سایت چگونه دستور می گیرد؟

یک سایت (اینجا لازمه اضافه کنم سایت و وب سایت در مفهوم فرقی ندارند.) برای انجام دستورات مانند هر موجود زنده و غیر زنده ای تابع یک سری دستورات و شرایط است. این دستورات و شرایط را جناب طراح سایت برای یک وب تعریف می کند. حالا تعریف این دستورات برای یک سایت به صورت کد نویسی انجام می شود.

خب کد نویسی اصلا کار راحتی نیست و احتیاج به مهارت بسیار بالایی دارد. کد نویس ها از زبان PHP استفاده می کنند که در قلب این شما باید تسلط کامل به HTML و CSS داشته و بتوانید به خوبی با JQuery کار کنید. اما در این بین افرادی با ایجاد یک سری برنامه های مدیریت محتوا یا CMS این مسیر رو کمی هموار تر کردند. از این CMS ها می توان به معروف ترین و پرکاربرد ترین اون ها یعنی WordPress اشاره کرد. CMS های مختلفی با کاربرد و اهدافی مختلفی وجود دارد اما وردپرس جزو شناخته شده ترین اون هاست و تنظیمات جانبی بیشتری برای این سرویس تعریف شده.

اما برای استفاده از این سرویس شما احتیاج دارید تا به بخش های مختلف آن و کمی به HTML و CSS مسلط باشید.طراحی سایت چیست و چگونه است؟

چه چیز هایی در طراحی سایت مهم است؟

بخشی از موضوع طراحی سایت توضیحی بود که در بالای صفحه گفتیم اما طراحی سایت با کیفیت تنها با تسلط به این زبان ها به وجود نمی آید. شما برای طراحی سایت خوب و حرفه به یک سری پیش نیاز ها احتیاج دارید.

به طور مثال وقتی شما می خواهید یک سایت فروشگاهی راه بیاندازید ، در کنار طراحی وب سایت ، احتیاج دارید تا محصولات خود را آماده کنید، مشتریان خود را بشناسید، وضعیت ارسال کالا را پیش بینی کنید، به فکر انبار برای نگهداری محصولات باشید، سیستم پشتیبانی داشته باشید و از همه مهم تر یک گرافیست خوب داشته باشید تا طراحی های آن بتواند به خوبی مشتری را جذب کند.

پس برای این که سایت شما یک سایت حرفه ای باشد، این موارد باید در آن رعایت شود. حالا شما یا باید همه این افراد را جذب کنید که ممکن است هزینه زیادی داشته باشد. اما شما می توانید از شرکتی که در این مسئله تخصص دارد کمک بگیرید که این کار به مراتب کم هزینه تر نیز خواهد بودکار ما چیست؟

ما از همان شرکت هایی به حساب می آییم که در مسیر دیده شدن در کارتان، به شما کمک می کنیم. کار اصلی شرکت ما طراحی سایت است اما برای سهولت در روند کاریتان، می توانید دامنه و هاستتان را از ما نیز تهیه کنید. مشکل بسیاری از شرکت های نوپا تخصص نداشتن در زمینه طراحی سایت و شبکه های مجازی است. به همین دلیل باید هزینه زیادی انجام دهند تا دیده شوند و حمایت شوند. از نظر ما یک سایت خوب که استاندارد های لازم را داشته باشد می تواند در دیده شدن سایت تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

چطور می توان درخواست طراحی داد؟

شما به راحتی می تونید با تماس گرفتن از طریق یکی از شماره های زیر درخواست بدید

  • ۰۲۱-۲۲۲۵۶۴۴۸
  • ۷۶۲۹ ۲۳۵ ۰۹۰۱

یا در صفحه اصلی سایت با کلیک روی آیکون پایین-راست ، درخواستتون رو ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت درخواست شما را پیگیری خواهند کرد.